Tvoja CBD rutina

Zašto su personalizovane rutine toliko važne kada je Gramina CBD ulje u pitanju? Često nam se postavlja ovo pitanje kao timu stručnjaka za doziranje. Personalizujemo druga područja našeg života - na primer ishranu, negu kože i treniranje - pa zašto ne prilagodite svoju CBD rutinu tako da zadovolji vaše jedinstvene potrebe i ciljeve? U Gramini ozbiljno shvatamo odgovornost personalizovane brige o sebi. Mi vidimo CBD obrazovanje kao prvi korak ka pomaganju našim korisnicima da vode zdraviji život. Iako svako ima svoje izvanredno putovanje, svaka priča o uspehu u CBD-u započinje isto - pronalaženjem prave CBD doze za vas!

Pa zašto je toliko važno pronaći savršenu dozu? Hemija svakog tela je različita, tako da ne postoji jedinstvena doza ili rutina sa CBD-om. Zato je toliko važno raditi sa vašim stručnjakom za doziranje, na taj način vam možemo pomoći na svakom koraku i pronaći dozu koja vam dobro odgovara!

Možda se pitate šta možete očekivati kada razgovarate sa jednim od naših stručnjaka za doziranje radi besplatne konsultacije. Tu smo da vam pomognemo voditi vas na vašem jedinstvenom CBD putovanju - nekome na koga se možete osloniti dok činite te prve korake ka boljem osećaju.

Kada započnemo sa savetovanjem o doziranju, želimo da saznamo više o vama, vašim ciljevima i vašem životnom stilu, tako da sa pažnjom možemo osmisliti ličnu CBD rutinu koja se uklapa u vaš život, a ne obrnuto!

Da li tražite podršku za smanjenje dnevnog stresa ili lakše opuštanje na kraju dana? Da li vam je glavni fokus postizanje mirnijih noći, kako biste mogli imati produktivnije dane? Gde se u svom životu nadate da CBD može pomoći? Slušanje i razumevanje Vas, i način na koji prolazite kroz svoje svakodnevne aktivnosti može nas dovesti do identifikacije oblasti u kojima mislite da biste mogli da koristite podršku CBD-a i na taj način možemo personalizovati rutinu imajući u vidu vaše ciljeve! Uvek nam je važno da zajedno radimo na pronalaženju CBD rutine koja funkcioniše uz vaš već zauzet raspored. 

Neki ljudi preferiraju pojednostavljenu dnevnu rutinu i imaju za cilj da produže vreme uzimanjem samo jedne ili dve doze svaki dan. Drugi bi radije uzimali doze tokom dana, više puta dnevno kako bi zadovoljili svoje zdravstvene potrebe i obezbedili dnevni unos CBD -a. Sve ove stvari su faktori za prilagođavanje vaše rutine i personalizaciju vaše CBD doze. Najbolja rutina je ona koju ćete slediti dosledno, iz dana u dan.

Naš tim za edukaciju korisnika sastoji se od obučenih edukatora o kanabisu, a kao stručnjacima za doziranje, naš cilj je pomoći korisnicima da stvore idealnu rutinu koja odgovara njihovom načinu života i zadovoljava nivo podrške koja im je potrebna. Ono što radi vašem prijatelju možda neće raditi za vas - i to je u redu.

Jedna stvar od koje će vaša CBD rutina imati koristi je malo strpljenja i pažljivosti dok počinjete da učite više i prilagođavate se svom telu. Uvek želimo da postavimo očekivanja i ohrabrimo naše članove da zapamte da je potrebno neko vreme da vide rezultate koje traže. Da bismo maksimalno iskoristili i istinski iskoristili vašu rutinu, želimo da krenemo u jednom smeru, znajući da će možda biti potrebno neko prilagođavanje na tom putu - za to su naši stručnjaci za doziranje. Mnogi naši članovi imaju uspeha sa početnom dozom CBD-a i ne trebaju im nikakva prilagođavanja, dok će drugi možda morati da smanje ili povećaju svoju dozu da bi pronašli željeni efekat- sve je u istraživanju i otkrivanju onoga što vam najbolje odgovara. Naši stručnjaci za doziranje obučeni su za traženje znakova i mogu vam pomoći da odlučite koja je rutina za vas.

Znaci da vaša rutina CBD -a ide u pravom smeru

  • Osećaj manje reakcije u stresnim situacijama koje bi obično uzrokovale osećaj preopterećenosti
  • Lakše smirivanje uma nakon posla ili pre spavanja
  • Osećajte se uravnoteženije tokom dana
  • Imati manje dramatičan ciklus, što bi moglo značiti smanjenje nadutosti i nelagode, više uravnoteženo raspoloženje
  • Osećaj dobrog odmora prilikom buđenja ujutro i povećane energije tokom dana

Iako je sjajno videti željene rezultate u prve 2 nedelje, takođe želimo da obavestimo ljude da je potrebno vreme da CBD deluje u telu. Za više informacija o ovome, pogledajte naš članak o tome kako CBD funkcioniše ovde. Otkrivamo da ljudi često vide potpuniju sliku sa svojom CBD rutinom nakon otprilike 2 meseca upotrebe - kontinuitet je ključan. Pronalaženje savršene doze zavisiće od vašeg načina života i naravno, u velikoj meri zavisi od toga kako se osećate i šta primećujete tokom ovog početnog perioda. Nekoliko prilagođavanja je sasvim normalno dok ne steknete svoju idealnu rutinu - važno nam je da se spustite na pravu rutinu koja će dugoročno funkcionisati. Ovo je samo još jedan razlog zašto smo tu kao vaš sistem za podršku doziranju. Tu smo pre svega da vas saslušamo i pomognemo vam da identifikujete šta funkcioniše, a šta ne - i na taj način možemo vam pomoći da vas ranije usmerimo u pravom smeru.

Razmišljajte o svojoj novoj rutini kao da uzimate vitamin ili tražite novi omiljeni serum za lice - s obzirom da je potrebno vreme i dosledna svakodnevna upotreba da biste videli u kojoj meri CBD deluje na vas. Najčešće čujemo da naši korisnici zaista počinju da uviđaju i osećaju najveću razliku nakon što se pridržavaju svoje rutine i dosledno koriste CBD 2-3 meseca. Kada dobijete rutinu koja vam odgovara, preporučujemo vam da je se pridržavate. Ako vam rutina ne daje rezultate kojima ste se nadali ili vam se čini da vaša rutina ne pomaže kao nekad, vreme je da se obratite svom stručnjaku za doziranje. Još jedan odličan bonus našeg obrazovnog tima - tu smo da vam pomognemo na svakom koraku. Vredna je investicija da otkrijete slatko mesto u svojoj CBD rutini. Zaista smo videli magiju CBD-a u životu, a pošto smo obavili hiljade konsultacija, ovde smo da podelimo sa vama mnoge savete i trikove koje smo tokom puta sakupili dok smo vodili toliko korisnika (i sebe) ka boljem životu i učenju o CBD-u.

KUPI VEĆ SAD